Gdzie użyć V-TABLE? Dla kogo jest przeznaczony?

Tego rodzaju urządzenia sprawdzą się w miejscach gdzie komunikacja z otoczeniem stanowi o clue całego przedsięwzięcia. Naturalnymi odbiorcami, będą wszelkiego rodzaju muzea i placówki kultury, gdzie nowe media zaczynają górować nad nudnym dwuwymiarowym i jednokierunkowym przekazem. Stół postawiony w ramach ekspozycji, będzie bądź to utrwalał przekaz tradycyjny, lub był głównym źródłem wiedzy. W miejscach interakcji dobrze się sprawdzą zarówno podstawowe V-TABLE jak i Premium, w zależności od przewidywanego natężenia ruchu.

Drugim typem użytkowania, będzie przemysł, wszędzie tam gdzie należy szybko i precyzyjnie przekazywać informacje, w trakcie procesu produkcyjnego, a ilość danych jest znaczna i wymaga dużych powierzchni wyświetlania. Nie wspominając o tym, że doskonale pomogą w ewentualnych prezentacjach bądź audytach.

Inną płaszczyzną użytkowania jest szeroko pojęta rozrywka. Szklany V-TABLE doskonale znajdzie się w kawiarni, czy restauracji jako interaktywne menu, bądź panel informacyjny. Także, np. kluby z bilardem, centra gier hazardowych bądź rekreacyjnych będą miały ogromny pożytek z takiej technologii. Wreszcie można pokusić się o stworzenie wyjątkowego domowego centrum rozrywki opartego o taki wyświetlacz.

To V-TABLE należy jeszcze tylko dobrać stosowny komputer, oraz aplikację odpowiednią do przewidywanej roli, aby cieszyć się prawdziwym technologicznym przełomem.