V-Table - dla kogo?

 

Technologia dotykowa rozwija się nie tylko w zmianie parametrów i jakości, lecz nieustająco poszukuje nowych form. Od kilkucalowego tabletu wyewoluowała w multimedialny stół dotykowy.

V-TABLE jest przedstawicielem tego nowego gatunku, wyposażonym w specjalny panel LCD, dedykowany działaniu jako stół. Jest to urządzenie o potężnych możliwościach zastosowania, wszędzie tam gdzie jest wymagana interaktywna komunikacja z użytkownikiem. Przez możliwości dotykowe wprowadza tą komunikację na zupełnie inny poziom, a wielkość wyświetlanej informacji pozwala na głębszą percepcję i skuteczność przekazu.

W zależności od planowanej funkcji V-TABLE może przybrać inny rozmiar, kolor obudowy, czy nawet kształt. Dzięki temu dopasuje się do otoczenia i będzie łatwy do implementacji. Technologia ekranowa została zabezpieczona przez wydajną wentylację, dzięki której możliwa jest praca urządzeń w trybie non-stop.

V- TABLE został stworzony w dwóch wariantach technologii dotykowej.

Wariant podstawowy posługuje się technologią pozycjonowania w podczerwieni (IR), można ją obsługiwać zarówno palcem jak i dowolnym wskaźnikiem. Jest to sprawdzona technika, o dużym stopniu niezawodności i trwałości. Ramka twarda, można ją łatwo utrzymać w czystości dla sprawnego działania sensorów. Najlepiej znajdzie swoje zastosowanie w miejscach o mniejszym natężeniu ruchu.

Wariant Premium V-TABLE został wyposażony w technologie szkła pojemnościowego. Polega ona na pozycjonowaniu przez analizę pola elektrycznego ukrytego za szkłem powierzchni badającej zmianę pojemności (przy nacisku). Jest to nie tylko bardzo precyzyjna metoda pozycjonowania (z możliwością działania wielopunktowo na całej powierzchni ekranu), to jeszcze jest niezwykle trwała. Można ją stosować w zimie, w warunkach zanieczyszczeń nawet przemysłowych, i są wodoodporne. Do tego charakteryzują się wyjątkowo długim czasem życia sensorów. Ponadto użycie szyby daje możliwość stosowania powierzchni antyrefleksyjnej, zapobiegającej odbijaniu się światła. Idealne rozwiązanie do trudnych warunków oraz dużego natężenia ruchu.