Videofonika, Touch Screen Solution

ideofonika, Touch Screen Solution, to nie tylko oferta ekranów dotykowych. To oferta pełna nowatorskich rozwiązań pod sztandarem V-SOLUTIONS. Są to zarówno produkty wedle specyfikacji niestandardowych jak dodatkowe akcesoria i narzędzia zwiększające wydajność lub możliwości naszych produktów bazowych. Poniżej znajduje się tylko próbka naszych możliwości. Aby uzyskać pełnię zadowolenia ze swoich pomysłów, skontaktuj się z nami. My znajdziemy nowatorskie rozwiązanie.

  1. EKRANY DOTYKOWE OEM. W wersji roboczej, przewidziane do późniejszego montażu w innych urządzeniach. Mogą się integrować ze wszystkimi maszynami z przewidzianą dotykową funkcjonalnością. Występują zarówno w technologiach IR jak i szkła pojemnościowego. Jeżeli jesteś kreatorem wnętrz i potrzebujesz uzupełnić swój niebanalny projekt o możliwość sterowania dotykiem – czy to instalacji muzealnej, czy artystycznej, to ten produkt jest dla Ciebie.

  2. OBUDOWY MONITORÓW, chroniące nasze wyświetlacze przed warunkami zewnętrznymi, jednocześnie nadając im zindywidualizowaną formę. Zostały zaprojektowane pod kątem miejsc z dużym natężeniem ruchu, np. dworce, galerie handlowe. Chronią przed wilgocią i uszkodzeniami. Mogą mieć dodatkowe funkcje dotykowe.

  3. SYMULATORY (TRENAŻERY), zaawansowane i wysoce specjalistyczne urządzenia dotykowe, stosowane w symulatorach szkoleniowych. Korzystają z naszych usług przede wszystkim instytucje publiczne oraz wojsko. Istnieje możliwość stworzenia od podstaw pełnowymiarowego symulatora, wyposażonego w nasze ekrany dotykowe, na podstawie dostarczonej przez klienta, pełnej specyfikacji technicznej.

  4. FLIGHT CASE – skrzynie transportowe, dedykowane monitorom i projektorom. Zaopatrzone w specjalne siłowniki umiejscawiające urządzenia w obudowach mających zabezpieczyć je przed warunkami zewnętrznymi. To doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw eventowych.

  5. PRODUKTY PONADSTANDARDOWE – czyli wszystkie nietypowe pomysły w których można zaimplementować i wykorzystać funkcje dotykowe.

Zapraszamy do kontaktu. Każdy z Twoich pomysłów spotka się z naszym entuzjazmem.